Producenci
Akumulator MPL GLPG 40-12 (12V/40Ah M6)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania | 12 A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność baterii | 40 Ah |
| Żywotność baterii (max) | 10 lat(a) |
| Rodzaj baterii | Kwasowo-ołowiowa |
| Typ gwintu łączącego | M6 |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Napięcie ładowania | 14,4 - 15 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 196 mm |
| Waga produktu | 12 kg |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |