Producenci
Akumulator MPL IPS 7.2-12L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania | 108 A |
| Pojemność nominalna | 20 h |
| Rodzaj baterii | VRLA (AGM) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 7,2 Ah |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny prąd ładowania | 1,8 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Wysokość (ze złączami) | 10 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |