Producenci
Akumulator MPL MB 120-12 (407/174/209mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie ładowania | 13,6 - 13,8 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Pojemność baterii | 120 Ah |
| Typ gwintu łączącego | M8 |
| Prąd ładowania | 12 A |
| Maksymalny prąd ładowania | 50 A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 233 mm |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Szerokość produktu | 174 mm |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Głębokość produktu | 406 mm |
| Waga produktu | 35,5 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |