Producenci
Akumulator MPL MB 18-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prąd ładowania | 1,8 A |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Typ gwintu łączącego | M5 |
| Maksymalny prąd ładowania | 4,5 A |
| Napięcie ładowania | 13,6 - 13,8 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność baterii | 18 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 181 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Szerokość produktu | 76 mm |