Producenci
Akumulator MPL MW 0.8-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania | 0,24 A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie ładowania | 14,4 - 15 V |
| Żywotność baterii (max) | 9 lat(a) |
| Rodzaj baterii | Bezobsługowa, kwasowo-ołowiowa (AGM) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 800 mAh |
| Typ gwintu łączącego | S |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Wysokość produktu | 62 mm |
| Głębokość produktu | 96 mm |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |