Producenci
Akumulator MPL MW 5-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Czas eksploatacji baterii | 9 rok/lata |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Maksymalny prąd rozładowania | 80 A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 101 mm |
| Wysokość (ze złączami) | 10,7 cm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |