Producenci
Akumulator MPL MW 7.2-12L (AGM 12V/7.2Ah, 151*65*100 (T2))
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Pojemność baterii | 7,2 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 2,25 A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny prąd rozładowania | 100 A |
| Typ gwintu łączącego | FASTON 250 |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Napięcie ładowania | 14,4 - 15 V |
| Czas eksploatacji baterii | 9 rok/lata |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,45 kg |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Wysokość (ze złączami) | 10 cm |
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |