Producenci
Akumulator MPL MW POWER MW 18-12 kwasowo-ołowiowy AGM bezobsługowy 12 V 18 Ah Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Czas eksploatacji baterii | 9 lat(a) |
| Pojemność baterii | 18 Ah |
| Maksymalny prąd rozładowania | 195 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Szerokość produktu | 181 mm |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
Gwarancja 12 miesięcy