Producenci
Akumulator MPL MW POWER MW 18-12F kwasowo-ołowiowy AGM bezobsługowy 12 V 18 Ah Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania | 195 A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 18 Ah |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Głębokość produktu | 167 mm |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne |
Gwarancja 12 miesięcy