Producenci
Akumulator MPL MWH 5-12L (12V 6Ah)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| zdolność do rozruchu na zimno (mierzona w amperach) | 125 A |
| Lokalizacja dodatnia (+) terminalu | Umieszczony z lewej |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 6 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Wysokość produktu | 97,5 mm |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 12 miesięcy