Producenci
Akumulator MPL MWL 7.2-12L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność baterii | 7,2 Ah |
| Rodzaj baterii | Kwasowo-ołowiowa |
| Czas eksploatacji baterii | 12 lat(a) |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Typ gwintu łączącego | FASTON 250 |
| Napięcie ładowania | 14,4 - 15 V |
| Maksymalny prąd rozładowania | 100 A |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalny prąd ładowania | 2,4 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 2,38 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |