Producenci
Akumulator MPL MWP 12-12L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania | 180 A |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Czas eksploatacji baterii | 12 lat(a) |
| Pojemność baterii | 12 Ah |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,9 kg |
| Głębokość produktu | 98 mm |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Wysokość (ze złączami) | 9,8 cm |
| Wysokość produktu | 93 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |