Producenci
Akumulator MPL MWP 55-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Czas eksploatacji baterii | 12 lat(a) |
| Pojemność baterii | 55 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typ gwintu łączącego | M6 |
| Rodzaj baterii | VRLA (AGM) |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Napięcie ładowania | 14,4 - 15 V |
| Maksymalny prąd rozładowania | 660 A |
| Maksymalny prąd ładowania | 16,5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 226 mm |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Wysokość produktu | 207 mm |
| Waga produktu | 17 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |