Producenci
Akumulator MPL MWS 1.3-6 (6V/1,3Ah T1/F1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie baterii | 6 V |
| Pojemność baterii | 1,3 Ah |
| Rodzaj baterii | Bezobsługowa, kwasowo-ołowiowa (AGM) |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Typ gwintu łączącego | FASTON 187 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie ładowania | 7,2 - 7,5 V |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Szerokość produktu | 24 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |