Producenci
Akumulator MPL MWS 12-12 12 V 12 Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie baterii | 12 V |
| Maksymalny prąd rozładowania | 135 A |
| Pojemność baterii | 12 Ah |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (ze złączami) | 10 cm |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Waga produktu | 3,25 kg |
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy