Producenci
Akumulator MPL POWER ELEKTRO MWS 18-12 12V 18Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Maksymalny prąd rozładowania | 160 A |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas eksploatacji baterii | 5 lat(a) |
| Pojemność baterii | 18 Ah |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,7 kg |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Szerokość produktu | 181 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS05: Substancje korodujące metale GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 12 miesięcy