Producenci
Akumulator MPL VRLA MB 20-12 (180/75/166mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Pojemność baterii | 20 Ah |
| Prąd ładowania | 2 A |
| Typ gwintu łączącego | M5 |
| Maksymalny prąd ładowania | 4 A |
| Napięcie ładowania | 13,6 - 13,8 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Głębokość produktu | 181 mm |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |