Producenci
Akumulator MPL VRLA MB 65-12 (350/166/174mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 65 Ah |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Napięcie ładowania | 13,6 - 13,8 V |
| Prąd ładowania | 6,5 A |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gwintu łączącego | M6 |
| Maksymalny prąd ładowania | 16,2 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 18,6 kg |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 179 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |