Producenci
Akumulator MPL VRLA MWS 12-6 (6V/12Ah T1/F1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie baterii | 6 V |
| Rodzaj baterii | Bezobsługowa, kwasowo-ołowiowa (AGM) |
| Pojemność baterii | 12 Ah |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Typ gwintu łączącego | FASTON 187 |
| Napięcie ładowania | 7,2 - 7,5 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 4 A |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |