Producenci
Akumulator MWP 200-12B 12V 200Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność baterii | 200 Ah |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Żywotność baterii (max) | 12 lat(a) |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Rezystancja DC (Re) | 3 m? |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 238 mm |
| Waga produktu | 62 kg |
| Długość produktu | 52,2 cm |
| Wysokość produktu | 224 mm |