Producenci
Akumulator Patona Platinum NP-FZ100 z USB-C do Sony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Dane opakowania | |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 16,2 Wh 2250 mAh |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 7,2 V |
| Przeznaczenie | Aparat fotograficzny |
| Zastępuje | NP-FZ100 |
| Kompatybilność z marką | Sony |
| Prąd ładowania | 1,2 A |