Producenci
Akumulator Patona Premium PA-BA-1309 Standard CR123A 16340 LI-ION 3,7V 700MAH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pojemności baterii | Standardowy |
| Kolor produktu | Żółty |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 0,6 cm |
| Waga produktu | 18 g |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 700 mAh 2,59 Wh |
| Rodzaj baterii | CR123A Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,7 V |