Producenci
Akumulator Patona Premium PA-LA-6516 18650 button top 3350mAh, 3.7V, Li-Io
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ pojemności baterii | Premium |
| Sposób ładowania | CC-CV |
| Liczba cykli ładowania | 300 |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 1,8 cm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 49 g |
| Bateria | |
| Napięcie rozładowania | 2,5 V |
| Napięcie końca ładowania | 4,2 V |
| Pojemność baterii | 12,4 Wh 3350 mAh |
| Rodzaj baterii | 18650 Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Temperatura ładowania | 0 - 45 °C |
| Napięcie baterii | 3,7 V |