Producenci
Akumulator UPS Hitachi CSB GP1272 (12V DC; 7200mAh)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 7200 mAh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,22 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -15 - 50 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 94 x 151 x 65 mm |
Gwarancja 24 miesiące