Producenci
Akumulator VOLT POLSKA AGM OPTI 45Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Czas eksploatacji baterii | 8 lat(a) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Pojemność baterii | 45 Ah |
| Maksymalny prąd ładowania | 12 A |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Maksymalny prąd rozładowania | 400 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Waga produktu | 11,8 kg |
| Wysokość produktu | 175 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące