Producenci
Akumulator VOLT POLSKA AGM VPRO 12V 150Ah VRLA Bezobsługowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Prąd ładowania | 45 A |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Maksymalny prąd rozładowania | 1200 A |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Pojemność baterii | 150 Ah |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 480 mm |
| Wysokość produktu | 242 mm |
| Waga produktu | 40,6 kg |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne GHS05: Substancje korodujące metale |
Gwarancja 24 miesiące