Producenci
Akumulator VOLT POLSKA AGM VPRO 12V 40Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność baterii | 40 Ah |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd ładowania | 12 A |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Maksymalny prąd rozładowania | 480A (5S) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Długość produktu | 198 mm |
| Wysokość produktu | 173 mm |
| Waga produktu | 11,9 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS06: Substancje toksyczne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące