Producenci
Akumulator VRLA AGM bezobsługowy AP12-9 12V 9Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Materiał obudowy | ABS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze baterii | T2 plus reduktor T1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 2,48 kg |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Kwasowo-ołowiowa |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Prąd ładowania | 2,7 A |
| Maksymalny prąd rozładowania | 90 A |