Producenci
Akumulator VRLA MB 33-12 (130/195/180mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie ładowania | 13,6 - 13,8 V |
| Pojemność baterii | 33 Ah |
| Maksymalny prąd ładowania | 8,25 A |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typ gwintu łączącego | M6 |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Prąd ładowania | 3,3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (ze złączami) | 16,8 cm |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Wysokość produktu | 163 mm |
| Waga produktu | 9,2 kg |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |