Producenci
Akumulator XR FLEXVOLT 18V/54V DEWALT DCB548
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność baterii | 12 Ah |
| Typ produktu | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18/54 V |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Kompatybilność z marką | DeWalt |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość baterii | 9,7 cm |
| Głębokość baterii | 13,8 cm |
| Szerokość baterii | 8,7 cm |
| Waga produktu | 1,46 kg |
Gwarancja 24 miesiące