Producenci
Akumulator bezobsługowy MPL POWER ELEKTRO MB 9-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania | 2,25 A |
| Napięcie ładowania | 13,6 - 13,8 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Prąd ładowania | 0,9 A |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typ gwintu łączącego | FASTON 187 |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS06: Substancje toksyczne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Gwarancja 3 miesiące