Producenci
Akumulator supercyklowy 12V/100Ah AGM. (M6)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Żywotność baterii (max) | 12 lat |
| Kompatybilność z marką | Victron Energy |
| Bluetooth | Nie |
| Typ gwintu łączącego | M6 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 168 mm |
| Waga produktu | 26 kg |
| Bateria | |
| Maksymalny prąd wejściowy | 25 A |
| Napięcie ładowania (praca cykliczna) | 14,2 - 14,6 V |
| Pojemność baterii | 100 Ah |
| Rodzaj baterii | VRLA (AGM) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Napięcie ładowania (praca buforowa) | 13,5 - 13,8 V |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS05: Substancje korodujące metale |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące