Producenci
Akumulatorowa podkaszarka żyłkowa 18V Makita DUR190LRT3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna szerokość cięcia | 30 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 6000 RPM |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Typ głowy | Ostrze/żyłka |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt pętla |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Liczba biegów | 3 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Gwint wrzeciona | M10 x 1.25LH |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Długość produktu | 183,6 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Akumulator | Tak |
| Walizka | Nie |
Gwarancja 24 miesiące