Producenci
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Makita DDF487RAJ udarowy 18V • 40 Nm • 0 – 1700 obr./min
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Typ wieszaka | Sprzączka |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Rodzaj zacisku | Uchwyt szybkomocujący |
| Średnica uchwytu | 1/2" |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Typ produktu | Wkrętarka |
| Moc | |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Wysokość produktu | 248 mm |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 500 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1700 RPM |
| Poziom mocy dźwięku | 73 dB |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3,6 cm |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokiej temperatury lub bezpośredniego płomienia. Nie demontuj urządzenia – wewnętrzne akumulatory mogą zawierać substancje szkodliwe. |
Gwarancja 24 miesiące