Producenci
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 20V CASALS CID2051BCA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ustawienia momentu obrotowego wiertarki kombi | 18 +1 +1 |
| Średnica uchwytu | 1/2" |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Blokada wrzeciona | Tak |
| Funkcja | cofania |
| Wbudowane światło | Tak |
| Maksymalna średnica wiercenia | drewno: 20 mm, stal/cegła: 10 mm |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Typ produktu | Wiertarko-wkrętarka |
| Liczba programów | 2 |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Typ wieszaka | Wieszak hak |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 20 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 1,32 kg |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Waga brutto | 3,14 kg |
| Waga netto | 1,75 kg |
| Wydajność | |
| Moment obrotowy (min.) | 35 N·m |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 400 RPM |
| Średnica śrub (max) | 1 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 14000 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Walizka | Tak |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące