Producenci
Akumulatorowe nożyce do blachy BOSCH GSC 10,8 V-LI 0601926108
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowana prędkość | Tak |
| Typ produktu | Ścinanie mocy |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 131 mm |
| Głębokość produktu | 256 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 360 g |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Wydajność | |
| Zdolność przycinania (aluminium) | 2 mm |
| Zdolność cięcia (stal) | 1,3 mm |
| Błąd poziomu wibracji | 1,5 m/s2 |
| Poziom wibracji | 3,5 m/s2 |
| Skok jałowy (maks.) | 3600 spm |
| Zawartość opakowania | |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Walizka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
Gwarancja 24 miesiące