Producenci
Akumulatorowy opryskiwacz plecakowy Metabo RSG 18 LTX 15 (602038850)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Opryskiwacz ogrodowy plecakowy |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnątrz i na wolnym powietrzu |
| Pojemność zbiornika | 15 l |
| Wyściełany pasek na ramię | Tak |
| Regulowana dysza | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 3 bar |
| Pasek na ramię o regulowanej długości | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 555 mm |
| Głębokość produktu | 239 mm |
| Waga produktu | 4 kg |
| Szerokość produktu | 342 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pasek na ramię | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Liczba nasadek | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące