Producenci
Alan-zasilacz awaryjny UPS 850VA Line-Interactive
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu Krótkie spięcie Ochrona przed rozładowaniem baterii Przeładowanie |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 850 kVA |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Regulacja napięcia wyjściowego | 10% |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 140 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Status |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Szerokość produktu | 101 mm |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Głębokość produktu | 297 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Kabel USB |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyczka | Typu F |
| Port USB | Tak |
| Liczba wyjść typu F | 2 |
| Port RS-232 | 1 |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
Gwarancja 24 miesiące