Producenci
Alantec Gniazdo elektryczne 45x45, białe - 2P+Z (PZ01B)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość gniazd | 1 |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 16 A |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj w wilgotnym lub mokrym środowisku. Przed zainstalowaniem upewnij się, że urządzenie jest wyłączone z prądu. Zapewnij odpowiednie uziemienie podczas instalacji gniazd elektrycznych. |
Gwarancja 12 miesięcy