Producenci
Alantec-Szafa wisząca 19" 18U 450mm drzwi szklane kolor szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Szafa wisząca |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność stelaża | 18U |
| Zamek | Tak |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 933 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
Gwarancja 24 miesiące