Producenci
Alantec-UPS 1000VA/600W 12V/7AH tower L.I.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typowy czas przełączenia | 2 - 6 ms |
| Moc rzeczywista | 600 W |
| Obudowa | Desktop |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Czas ładowania | 6 h |
| Alarm | Tak |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie przeciążeniowe Ochrona przed zwarciem Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Zimny start | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Waga produktu | 9 kg |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |