Producenci
Alarm osobisty GUARD Piranha róż, 2 syreny-130dB (YC-001-PI)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Głośność | 130 dB |
| Maksymalny zasięg działania | 200 m |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Ilość baterii | 4 |
| Alarm świetlny | Tak |
| Typ baterii | LR41 |
| Wbudowane diody LED | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 12,7 mm |
| Wysokość produktu | 79,4 mm |
| Szerokość produktu | 25,4 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Różowy |
Gwarancja 24 miesiące