Producenci
Alarm osobisty GUARD Scorpion z latarką LED, czarny, syrena 120dB (YC-003-BL)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Maksymalny zasięg działania | 150 m |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Głośność | 120 dB |
| Alarm świetlny | Tak |
| Typ baterii | LR41 |
| Ilość baterii | 4 |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
Gwarancja 24 miesiące