Producenci
Albrecht DR 790 CD Cyfrowe Radio FM - Bluetooth - Odtwarzacz CD - Słuchawki USB - 4.1 Stereo - Pilot zdalnego sterowania
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Drewniany |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Termometr | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Wysokość produktu | 166 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Szerokość produktu | 322 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 2,8" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Audio | |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 30 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wejście AUX | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja dokująca uwzględniona | Nie |
| Nap Timer | Tak |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Radio | |
| Radio | Przenośny |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Zakresy tunera | FM |
| Zegar | |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
Gwarancja 24 miesiące