Producenci
Alessi 9090/6 Ekspres do kawy ze stali nierdzewnej
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Kawiarka moka |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Pojemność | 0,3 l |
| Pojemność w filiżankach | 6 filiżanek |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące