Producenci
Alessi Mattina Żywica, Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tworzywo wieka | Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna Żywica |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Ilość | 1 |
| Układ | Prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
Gwarancja 24 miesiące