Producenci
Alkomat ALCOVISOR Mars BT (elektrochemiczny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Czas rozgrzewania | 2 s |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Zespół pomiarowy (BAC) | 0,00 - 4,00% |
| Dokładność | 0,01% |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Szerokość produktu | 54 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bateria | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie używać w pobliżu otwartego ognia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące