Producenci
Alkomat BACSCAN F-60 (elektrochemiczny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Model | Bezdotykowy |
| Liczba zapisów pamięci | 10 |
| Kolor produktu | Szary |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Zespół pomiarowy (BAC) | 0 - 5% |
| Czas mierzenia | 5 s |
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| Dokładność | 1% |
| Czas rozgrzewania | 15 s |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Waga produktu | 85 g |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Dane opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bateria | |
| Bateria cylindryczna | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu otwartego ognia. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Trzymać z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące