Producenci
Alkomat HR02
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 23 g |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 24 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 200 mAh |
Gwarancja 12 miesięcy