Producenci
Alkomat OroMed F11 PROFESSIONAL (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Dokładność | 0,01% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zespół pomiarowy (BAC) | 0,00 - 4,00% |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Szerokość produktu | 35 mm |
| Wysokość produktu | 111 mm |
| Waga produktu | 77 g |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Bateria cylindryczna | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie używać w pobliżu otwartego ognia. |
Gwarancja 3 miesiące